Strona główna/Aktualności/Przegrany mecz 9 kolejki!
23lis | 2020

Przegrany mecz 9 kolejki!

W ubiegłą sobotę (21 listopada) IgnerHome AZS Basket Nysa wyruszył na kolejne wyjazdowe spotkanie.

Tym razem do Tarnowa Podgórnego, obok Poznania. Gospodarz po 7 rozegranych meczach zajmował 5 lokatę z 11 punktami na koncie. Nasi koszykarze 10 miejsce w tabeli. Zmagania 2 ligi koszykarskiej mężczyzn (9 kolejka) rozpoczęto o 16:00. Nasi koszykarze bardzo źle weszli w mecz i pierwszy punkt zdobyli dopiero po 4 minutach (przy wyniku 10:00). Przez następne dwie kwarty poziom gry InnerHome był nieco wyższy i liczne zrywy akcji pozwalały na bliskie trzymanie się wyniku gospodarzy. Najbliżej wyrównana gra miała miejsce na 5 minut przed końcem meczu, kiedy na tablicy widniało 71:70. Cały mecz przypominał gonitwę za wynikiem Tarnowa i był nafaszerowany licznymi błędami. Najwięcej punktów w całym spotkaniu zdobył Michał Wielechowski (20 pkt, 5 zb, 3 as).