WYNAJMIJ HALĘ WIDOWISKOWĄ

Strona główna/Hala Nysa/OFERTA/WYNAJMIJ HALĘ WIDOWISKOWĄ

HALA NYSA, to bezkonkurencyjny w regionie obiekt dla imprez halowych, ale też idealne miejsce dla spotkań w kameralnej atmosferze. Zmiana aranżacji widowni i przygotowanie wybranej nawierzchni na płycie głównej, to nasza odpowiedź na oczekiwania organizatorów.

Nasi klienci planujący koncert z pewnością docenią gotowe propozycje riggingu dachowego, zaplecze dla artystów, czy idealne warunki do przygotowania widowiska. Kluczowa, jak na nasz region jest jednak wielkość widowni: 3.300 (2.500 na trybunach) - i tu rozpoczyna się szerokie spektrum współpracy, a konkurencja pozostaje daleko w tyle.

HALA NYSA to także doskonałe miejsce do organizacji wystaw i targów branżowych. Płyta główna to 1300 m2 powierzchni mogąca pomieścić wiele stanowisk handlowych i wystawowych w dowolnej konfiguracji, wg. Państwa potrzeb.

Zapraszamy organizatorów, agencje artystyczne i event’owe do współpracy. Jeśli zamierzają Państwo zorganizować koncert, wydarzenie sportowe, targi, kongres czy wystawę, nakręcić film reklamowy lub zorganizować sesję zdjęciową, przyjęcie urodzinowe, czy okolicznościowe, biznesowy event - prosimy o kontakt, a potwierdzimy dogodny dla Państwa termin i rzedstawimy wstępną wycenę pod każde wydarzenie.

Zapraszamy - prosimy o kontakt, a potwierdzimy dogodny dla Państwa termin i przedstawimy wstępną wycenę pod każde wydarzenie.

KONTAKT:

e-mail: hala.biuro@arn.nysa.pl
tel.: +48 77 448 14 91

 

do góry