WYNAJMIJ HALĘ SPORTOWĄ

Strona główna/Hala Nysa/OFERTA/WYNAJMIJ HALĘ SPORTOWĄ

HALA NYSA jest obiektem, z którego korzysta I ligowy zespół siatkarski STAL NYSA. Na co dzień korzystają z niej również Szkolne Ośrodki Siatkarskie, POLONIA NYSA, AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW PZPN, lokalne kluby piłkarskie, amatorskie drużyny oraz dzieci i młodzież szkolna.

HALA NYSA, to bezkonkurencyjny w regionie obiekt dla imprez halowych, ale też idealne miejsce dla spotkań w kameralnej atmosferze. Przy organizacji dużych imprez sportowych do dyspozycji oferujemy 2.500 miejsc na trybunach, szatnie sportowe oraz siłownię (w doposażeniu).

W kompleksie HALI NYSA znajduje się również pełnowymiarowe boisko trawiaste oraz ze sztuczną nawierzchnią (koniec inwestycji w 2018 r.)  Jeśli uprawiasz sport zawodowo lub amatorsko HALA NYSA to doskonałe miejsce do treningów, ale też do organizacji zawodów, turniejów i innych wydarzeń związanych ze sportem.

HALA NYSA to także doskonałe miejsce dla dzieci i młodzieży przedszkolnej i szkolnej. W godzinach rannych i przedpołudniowych uruchomiliśmy specjalne pakiety dla przedszkoli i szkół z naszej gminy i powiatu. Zapraszamy dyrektorów placówek do współpracy przy organizacji lekcji WF-u oraz zawodów i turniejów sportowych na różnych szczeblach rozrywek.

Zapraszamy - prosimy o kontakt, a potwierdzimy dogodny dla Państwa termin i przedstawimy wstępną wycenę pod każde wydarzenie.

KONTAKT:


MAŁGORZATA BOBAK
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
e-mail:  
tel.: +48 77 40 17 350

do góry