Strona główna/Wydarzenia/ROWEREM PRZEZ POLSKĘ

plakat ROWEREM PRZEZ POLSKĘ

ROWEREM PRZEZ POLSKĘ

niedziela28 kwi | 2019 11:00
Turniej

Nasze bogate w zabytki miasto, położone na pograniczu Niziny Śląskiej i Podgórza Sudeckiego stało się świetną bazą dla IV edycji GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - Rowerem przez Polskę. 

28 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników rowerowych przejażdżek, a szczególnie tych, którzy pragną w błyskawicznym tempie zgubić świąteczne kilogramy. Start o godzinie 11:00 oczywiście spod HALI NYSA. Stąd wyruszycie Państwo kierunku Gór Opawskich, rozpoczynając bardzo wymagającą i mocno pofalowaną trasą. Jak wiecie, w okolicy jeziora Nyskiego jest dużo dróg, po których można jeździć całymi rodzinami. Jednak w tym roku, pierwszy raz w krótkiej historii „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE - Rowerem przez Polskę”, będzie można przeskoczyć zieloną granicę i przedostać na moment do Czech na jedną, dwie górki. Wybór padł na przełęcz pod Biskupią Kopą, do której wiedzie zgrabna i powabna serpentyna (fragment Petrovice - Zlate Hory). Jest tu sporo ciekawych i malowniczych odcinków, ale także wymagających paru mocniejszych depnięć, szczególnie w okolicy Głuchołaz czy Jarnołtówka.

Dla niektórych pełny dystans może okazać się zbyt dużym wyzwaniem, ale będzie można z powodzeniem skorzystać z wersji skróconej i pozbawionej największych trudności.

Link do mapy przejzdu: 
http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/opolskie/

Zapraszamy serdecznie. Wszelkie informacje pod  linkiem: 
http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/?fbclid=IwAR3T24NkcwYIMKosn2h2nN8HNQVqj0iq26zcLCtK-QwY6YFzxmxnCfgRivQ

Do zapisów zapraszamy pod linkiem:
http://rajdydlafrajdy.pl/rejestracja/

 

 

 

 

do góry