Strona główna/Wydarzenia/BEDNAREK / MTV UNPLUGGED

plakat BEDNAREK / MTV UNPLUGGED

BEDNAREK / MTV UNPLUGGED

sobota23 mar | 2019 20:00

Agencja Rozwoju Nysy szykuje niezwykły koncert w Hali Nysa z serii kultowej edycji MTV unplugged.

Już 23 marca, w ramach cyklu koncertu „MTV Unplugged” oraz promocji nowego krążka o tym samym tytule wystąpi zespół BEDNAREK. Bilety na koncert dostępne będą na stronie www.halanysa.pl

Kamil Bednarek to niekwestionowana gwiazda na polskiej scenie muzyki reggae. Artysta był wielokrotnie nagradzany najbardziej prestiżowymi nagrodami muzycznymi w Polsce. Bilety na jego koncerty w całej Polsce sprzedają się w ekspresowym tempie!

Od 2008 roku Bednarek występował z zespołem Star Guard Muffin. Ich debiutancki album „Szanuj” w dwa miesiące po premierze został pokryty podwójną platyną. W 2012 roku, po zmianach w składzie, przekształcił się on w zespół BEDNAREK, który aktualnie liczy 14 muzyków. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy: „Jestem…”, który osiągnął status Diamentowej Płyty, „Oddycham” oraz najnowszy - „Talizman” wydany własnym sumptem przez założoną przez wokalistę wytwórnię SPACE RECORDS. Wszystkie płyty zostały świetnie przyjęte przez branżę muzyczną oraz wiernych fanów zespołu. W styczniu 2018 roku trzeci album zespołu „Talizman” osiągnął status złotej płyty, a promujący go utwór o tej samej nazwie, nagrany we współpracy z polskim beatmakerem - Matheo, został odtworzony na YouTube ponad 17 milionów razy!

 

 

 

 

do góry