Strona główna/Wydarzenia/DARIA ZAWIAŁOW

plakat DARIA ZAWIAŁOW

DARIA ZAWIAŁOW

niedziela20 lis | 2022 20:00

Daria Zawiałow - „METROPOLIS… wojen nie będzie”
20 listopada 2022 r. (niedziela), godz. 20.00
Hala Nysa, ul. Sudecka 23, Nysa
 
Bilety w cenach: miejsca stojące - 89 zł (I pula), 109 zł (II pula), 129 zł (III pula); miejsca siedzące - 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A). Bilety dostępne na: www.ebilet.pl.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Trasa „METROPOLIS… wojen nie będzie” to pożegnanie Darii Zawiałow ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok! Artystka od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa - tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Trasa obejmie 9 koncertów w całej Polsce. Fani usłyszą wokalistkę w Kaliszu, Elbląg, Bielsku-Białej, Nysie, Lublinie, Rzeszowie, Szczecinie, Częstochowie i Kielcach. Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 11 sierpnia o godz. 14.00.

Po tak intensywnym czasie pora zaciągnąć hamulec. Zatrzymać się, naładować baterie, poszukać inspiracji i zbierać pomysły na nowy materiał. Będzie to więc ostatnia okazja, by zobaczyć koncertującą Darię z zespołem przed dłuższą przerwą.

- Skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli A Kysz! i „Helsinki” - zapowiada Daria Zawiałow.

Przekrojowo ujętą setlistę połączy wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Artystka wraz z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, co oznacza zupełnie nową odsłonę repertuaru. Pojawią się też m.in. covery i jedna całkiem świeża produkcja.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!. Dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi krążek artystki zatytułowany „Helsinki. Płyta zyskała status platynowej już kilka miesięcy po premierze, a branża uznała ją za najlepszy album 2019 r. honorując Fryderykiem w kategorii Album roku - pop alternatywny. W 2021 r. singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” (z Dawidem Podsiadło) zapowiedziała trzeci album studyjny „Wojny i Noce”, który szybko zyskał status platynowej płyty. W bieżącym roku Akademia Fonograficzna ponownie doceniła wokalistkę, przyznając jej łącznie trzy statuetki Fryderyka (Artystka roku, Team kompozytorski roku w duecie z Michałem Kushem oraz Utwór roku wspólnie z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino).

 

 

 

 

do góry