Strona główna/Wydarzenia/ROKSANA WĘGIEL - ROXIE

plakat ROKSANA WĘGIEL - ROXIE

ROKSANA WĘGIEL - ROXIE

piątek08 paź | 2021 19:00

Zapraszamy Państwa na pierwszy w tym roku koncert

w HALI NYSA!

Niesamowity występ Roksany Roxie Węgiel!

Na widowisko zapraszamy 8 października (piątek) o godzinie 19:00 w Hali Nysa przy Sudeckiej 23 w Nysie.

W końcu po długiej przerwie spowodowanej trwającą nadal pandemią korona-wirusa, mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert Roksany Węgiel. Koncerty i muzyczne festiwale to najbardziej lubiane formy rozrywki. Powoli zaczynają wracać w naszą codzienność, w tym także występy na żywo młodej gwiazdy.

15-letnia wokalistka już lada chwila zagra swój pierwszy koncert po tak długiej przerwie, a swój talent zaprezentuje na deskach Teatru Letniego w Inowrocławiu. Na jesieni zawita do Hali Nysa. Już po letniej przerwie, 8 października 2021r. o godzinie 19:00, będzie można usłyszeć w Nysie niesamowity wokal młodej artystki.

Na koncert udostępniona została niewielka pula okolicznościowych pakietów SUPER VIP, która zawiera:

Pakiet Super VIP zawiera:

- pojedyncze zaproszenie na koncert do Strefy Super VIP ,

- uczestnictwo w Meet&Greet (przed koncertem), 

- uczestnictwo w próbie zespołu, 

- pamiątkowe zdjęcie z Roksaną Węgiel,

- unikatowy pakiet  gadżetów FANowskich. 

Bilety na koncert Roksany Węgiel oraz bilety VIP można zakupić elektronicznie na stronie: https://kulturairozrywka.pl/nysa-roksana-wegiel-roxie-koncert/wydarzenie/39023

DOSTĘPNE ZNIŻKI: BILET ULGOWY (DZIECI 3-12 LAT) 40,00 ZŁ, BILET ULGOWY (DZIECI 3-12 LAT) 60,00 ZŁ i BILET ULGOWY (DZIECI 3-12 LAT) 30,00 ZŁ.

Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono ponad 5 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 9 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy. Roksana została triumfatorką Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 zdobywając pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Nagranie występu, którym zwyciężyła w Junior Eurovision Song Contest oraz teledysk do utworu "Anyone I Want To Be" biło rekordy popularności w serwisie YouTube i łącznie obejrzało je ponad 50 mln osób. Oprócz tego piosenka promowała film animowany "Manu. Bądź sobą".
 
Małgorzata Bobak, Informacje ze strony kulturairozrywka.pl,
zdjęcie ze strony: https://roksana-wegiel.pl/.

 

 

 

 

do góry