Strona główna/Aktualności/Weekend z Akademią KS Polonia Nysa
20lis | 2020

Weekend z Akademią KS Polonia Nysa

Rewanżowy mecz barażowy o awans do CLJ U-15 jest najważniejszym wydarzeniem tego weekendu naszej nyskiej Akademii. Po porażce 2:0 w Zielonej Górze trampkarze Polonii prowadzeni przez Łukasza Krótkiewicza będą chcieli odrobić straty i sięgnąć po historyczny dla naszego klubu awans. Spotkanie rewanżowe zostanie rozegrane już jutro, na głównej płycie stadionu (21.11.2020r.) przy HALI  NYSA o godzinie 13:00.

Już dzisiaj drużyna Młodzika Starszego wyjechała do Łodzi na 3-dniowy turniej “Hary Cup”, gdzie będzie rywalizować z drużynami z m.in. Warszawy, Łodzi, Łomży, Białej Podlaskiej, Jeleniej Góry czy Sosnowca. Przed podopiecznymi Jakuba Zaczyka mnóstwo grania i rywalizacji z topowymi drużynami z całego kraju.

A sobotni poranek na sztucznym boisku przy HALI NYSA turniej wewnętrzny przeprowadzą wszystkie nasze drużyny Orlików. Początek o godzinie 08:30.

Weekend zakończy niedzielny turniej Polonia Cup w kategorii wiekowej 2012 i młodsi. Zostanie on rozegrany na sztucznym boisku przy HALI NYSA, a zagra w nim 6 zespołów, po dwie drużyny z Polonii Nysa, Hattricka Głuchołazy i Orlika Ząbkowice Śląskie. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 09:00.

Małgorzata Bobak

Materiały graficzne ze strony KS Polonia Nysa. 

do góry