Strona główna/Aktualności/POLSKA-ROSJA BILETY
16sty | 2019

POLSKA-ROSJA BILETY

Opolski Związek Piłki Nożnej będzie organizatorem dwóch spotkań reprezentacji Polski A w futsalu. Już na początku lutego dojdzie do towarzyskiego dwumeczu biało-czerwonych z aktualnym wicemistrzem świata i brązowym medalistą mistrzostw Europy - Rosją!

Na miejsce konfrontacji wybrane zostały obiekty halowe w Nysie i w Opolu. Pierwszy mecz odbędzie się w stolicy województwa, w Stegu Agrenie, 2 lutego (sobota) o godzinie 17.00. 24 godziny później i o tej samej porze, dojdzie do rewanżu w nyskiej hali widowiskowo-sportowej. O dystrybucji i sposobie pozyskania wejściówek na oba mecze poinformujemy w osobnym komunikacie. 

Organizacja przez nasz Związek obu imprez, to kolejne oddanie nam pod opiekę meczów kadry narodowej. Przypomnijmy, że bardzo niedawno, w listopadzie gościliśmy w Kluczborku pierwszą reprezentację kobiet w towarzyskim starciu z Bośnią i Hercegowiną, zaś na początku września w Opolu i Brzegu swój dwumecz ze Szkocją stoczyła kadra U-19 mężczyzn.

Jeśli chodzi o piłkę halową, to OZPN zorganizował i przeprowadził finały Pucharu Polski w futsalu, które w Okrąglaku grane były wiosną ubiegłego roku. - Znów wypada nam się cieszyć z tego, że będziemy mogli przygotować kolejne bardzo atrakcyjne piłkarskie wydarzenia. Mecz towarzyski Polaków z Rosjanami wpisuje się w oficjalny kalendarz FIFA, więc mimo tego, że nie będą to spotkania o stawkę, to rywal z najwyższej światowej półki powinien ściągnąć kibiców do hal. Taka okazja nie szybko może się powtórzyć, więc już dziś serdecznie zapraszam! - mówi prezes OZPN, Tomasz Garbowski.

Współorganizatorami obu imprez będą władze miast Nysy i Opola.

2 lutego 2019: Polska - Rosja, Stegu Arena Opole, godz. 17.00

3 lutego 2019: Polska - Rosja, Hala Widowiskowo-Sportowa w Nysie, godz. 17.00

Bilety na nyski mecz od 28 stycznia - od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00 - dostępne będą w kasie HALI NYSA.

do góry