Strona główna/Aktualności/FUTSAL MASTERS
07sie | 2018

FUTSAL MASTERS

W dniach od 28 sierpnia do 1 września na fanów futsalu czeka nie lada atrakcja. Ekstraklasa pięcioosobowej piłki nożnej zawita do Jelcza-Laskowic i Nysy za sprawą wydarzenia Futsal Masters 2018. Futsal Masters to największy, najlepiej obsadzony, międzynarodowy turniej futsalowy w Polsce. Drużyny m.in. z Hiszpanii, Francji, Danii czy Ukrainy będą rywalizować w trzeciej już edycji organizowanej przez KS Acana Orzeł Futsal imprezy.

Halowa odmiana piłki nożnej zyskuje coraz większą rzeszę sympatyków, bo łączy w sobie najlepsze cechy piłki w tradycyjnym wydaniu z dramaturgią, nagłymi zwrotami akcji i przede wszystkim dużą liczbą bramek.
Dynamika, doskonała technika i zaawansowana taktyka to cechy, które według kibiców futsalu wyróżniają ich ulubioną dyscyplinę na tle innych.
Turniej Futsal Masters jest doskonałym, niezwykle atrakcyjnym ze względu na obsadę, uzupełnieniem rozgrywek ligowych. Udział mistrzów Polski oraz topowych drużyn europejskich gwarantuje duże zainteresowanie kibiców. To właśnie m.in. bardzo dobra frekwencja podczas poprzednich edycji turnieju zainspirowała organizatorów do podjęcia działań, mających na celu umożliwienie oglądania rywalizacji jeszcze większej liczbie zainteresowanych.
Pomysłodawcy i organizatorzy Futsal Masters dokładają wszelkich starań, by każda kolejna edycja była lepsza od poprzedniej, a uczestnicy klasą sportową przewyższali swoich poprzedników. Dlatego do tegorocznej edycji zaproszeni zostali mistrzowie Francji, drużyny z Danii, Kirgistanu czy przede wszystkim klub, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie - FC Barcelona. Hiszpańska drużyna, jako jedna z najlepszych na świece, jest gwarancją wysokiego poziomu sportowego oraz - ze względu na renomę - dużego zainteresowania kibiców.
Oto uczestnicy imprezy:

FC Barcelona Lassa B - marka sportowa której nie trzeba przedstawiać, jeden z najlepszych klubów futsalowych na świecie.

KB United - mistrz Francji 2017-18, zdobywca Pucharu Francji 2017-18, drużyna złożona z wielu reprezentantów Francji, Argentyny czy Brazylii

Kobenhavn Futsal - jedna z najlepszych drużyn Duńskiej Ekstraklasy Futsalu, mistrz Danii 2016-17,

S.C. Sokol Khmelnitsky - drużyna Ukraińskiej Ekstraklasy Futsalu,

Piast Gliwice Futsal - Futsal Ekstraklasa, Czołowa drużyna Futsal Ekstraklasy, której trenerem jest uznawany za jednego z najlepszych fachowców w Polsce Klaudiusz Hirsch,

Alga Bishkek - wicemistrz Kirgistanu, jedna z najlepszych drużyn futsalu w Azji, w składzie której można będzie zobaczyć reprezentantów Kirgistanu czy Iranu,

KS Orzeł Futsal - gospodarz, drużyna która obecnie jest beniaminkiem Futsal Ekstraklasy. Trenerem jest Hiszpan Jesus Lopez Garcia, były zawodnik Hiszpańskiej Ligi Futsalu. W składzie Orła występuje również najlepszy polski bramkarz, reprezentant kraju - Maciej Foltyn, Sebastian Wojciechowski - uczestnik Uefa Euro Futsal 2018.

BILETY NA FUTSAL MASTERS dostępne są droga elektoniczną na portalu: KupBilet.pl - https://www.kupbilet.pl/index.php

NYSA - Dzień pierwszy:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0024

NYSA - Dzień drugi:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0025

NYSA - Dzień trzeci:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0026

NYSA - Dzień czwarty:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0027

KARNETY:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0023

do góry